Regulamin dokonywania zakupów i promocji KarniszeSklep.pl

 • § 1 Strony transakcji
  1. Nabywcą może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna.
  2. Właścicielem OswietlDom.pl jest:

   Sklep internetowy działający pod adresem www.OswietlDom, prowadzony jest przez firmę Maclan, z siedzibą w Stawie Kunowskim przy ul. Długiej 55; 27-230 Brody,  NIP 664-201-02-56, Regon 260437184.

  3. MACLAN
   ul. Jarząbka 6
   05-090 Raszyn-Rybie

   Kontakt telefoniczny: (+48) 513-782-615
   Kontakt e-mail: kontakt@oswietldom.pl

 • § 2 Oferta sklepu
  1. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych polskich.
  2. Produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
  3. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym informuje pracownik sklepu.
  4. Oferta ma ważność na terenie Polski i państw Unii Europejskiej.
  5. Realizacja zamówień do państw innych niż Polska wymaga dalszych, pisemnych ustaleń.
  6. Sklep zastrzega sobie możliwość błędów na stronie WWW. Wszelkie stwierdzone różnice będą natychmiast korygowane, a te, które mają znaczenie dla realizacji zlecenia, natychmiast przekazywane klientom sklepu
 • § 3 Składanie zamówień
  1. Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie OswietlDom.pl, pocztą elektroniczną, z uwzględnieniem zawarcia wszelkich danych wymienionych w formularzu zamówienia zawartym na stronie WWW.
  2. Potwierdzane zamówienia jest telefoniczne i / lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin zegarowych.
  3. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 3 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
  4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę oznacza upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
 • § 4 Formy płatności
  1. Gotówką - przy osobistym odbiorze towaru w siedzibie sklepu, dla zamówień nie przekraczających 15 000 zł.
  2. Przelewem - dla wszystkich zamówień.
  3. Możliwe jest wystawienie faktury pro-forma, na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty.
 • § 5 Transport
  1. Oferowany towar dostarczamy na terenie całej Polski zgodnie z cennikiem wybranej firmy Kurierskiej (Spedycyjnej) uwzględniając taryfę najatrakcyjniejszą dla Odbiorcy.
  2. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka (lub jej opakowanie zewnętrzne, jeżeli występuje) nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy Kurierskiej (Spedycyjnej) "Protokołu Reklamacji".
  3. Specjalne życzenia Klienta dotyczące czasu dostawy towaru (takie jak: konkretna data, pora dnia, godzina lub przedział czasu) mogą zostać uwzględnione, o ile zakładają to możliwości firmy Kurierskiej (Spedycyjnej). Precyzując wspomniane warunki dodatkowe, Klient zobowiązuje się pokryć wynikające z tego tytułu opłaty, zgodnie z taryfikatorem firmy Kurierskiej (Spedycyjnej). O wysokości opłat Klient zostanie poinformowany przez OswietlDom.pl, przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.
 • § 6 Gwarancja
  1. Wszystkie oferowane towary posiadają gwarancję.
  2. Wraz z towarem dostarczana jest faktura.
  3. W przypadku reklamacji wymagane jest okazanie faktury zakupowej, potwierdzenia płatności oraz potwierdzenia odbioru.
 • § 7 Poufność danych
  1. Dane klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez oswietldom.pl z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa, wymaganych przez Prawo Polskie.
  2. Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Klientowi do wglądu.
  3. Właściciel sklepu OswietlDom.pl zastrzega sobie prawo wykorzystywania przechowywanych danych w celach prowadzenia programów lojalnościowych, weryfikacji jakości oferowanych usług oraz kontaktu z Klientem w celach związanych z realizacją zamówienia lub serwisem posprzedażnym.
  4. Zebrane dane nie zostaną przekazane żadnym podmiotom trzecim.
 • § 8 Postanowienia końcowe
  1. OswietlDom zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych oraz w wyniku działań firm trzecich, w tym zmian cen kupowanych towarów, lub świadczonych usług.
  2. Składając zamówienie w formie e-mail lub innej Nabywca akceptuje powyższy regulamin.Życzymy miłych zakupów w OswietlDom.pl

© Copyright by abc-maluszka.com