O nas

Specjalizujemy się w realizacji zamówień oświetlenia.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i stanie się potentatem w tym dziale rynku. Do osiągnięcia takiego wyniku, potrzebna jest wizja, misja i wartości, poniżej je prezentujemy.

Wizja

Głownym celem naszej firmy jest budowanie marki kojarzonej z odpowiedzialnością i zaangazowaniem pracowników. Patrząc w przyszłość, chcemy powiększać asortyment, dbając ciągle o wysoki poziom proponowanych przez nas produktów. System, przez nas stworzony pozwala na bieżące reagowanie na stany magazynowe, co daje Państwu pewność zamówień składanych w naszym sklepie. Współpracujemy z firmą wysyłkową o wieloletnim doświadczeniu na rynku co przekłada się na realizację zamówień.

Misja

Nasza misja to działanie klientocentryczne, dopasowanie do klientów, ich oczekiwań i uwag. Zadaniem naszym jest ciągły progres w raz z rozwojem rynku.

Wartości

Rzetelność, uczciwość i szacunek.

Tworząc przyjazną atmosferę i system myślenia "ja-praca", gwarantujemy, że praca wykonywana, przez naszych współpracowników jest pełna pasji i zaangażowania, czego wynikiem jest sprawne funkcjonowanie wszystkich działów. Budowanie relacji opartych o współpracę której podstawą są zasady moralne, daje możliwość poczucia zaufania, które jest głównym filarem działań biznesowych.

© Copyright by abc-maluszka.com